Fotoateliér Trutnov

O nás

Jsme kreativní, neobyčejní a nároční. Nejen ve vztahu k naší práci, ale i v našem osobním životě. Máme rádi krásné věci, zábavu, legraci a radost. Nejsme dokonalí, děláme však všechno proto, abychom byli každý den zase o kousek lepší než den před tím. Nyní se ale pojďme podívat, jak vznikl fotoateliér ElaDecor.

Manželé Ondra a Petra Noskovi. Naší hlavní činností je rodičovství, opravdu nám to v tuto chvíli zabere hodně času :) Máme dvě malé děti a jsou pro nás všechno. Petruška začala právě při mateřské dovolené s výrobou květinových dekorací z umělých květů pro děti, na svatby a kamkoliv si přejete. Mimochodem její výrobu najdete na stránkách www.eladecor.cz Její vášeň přerostla v podnikání a stala se z ní ještě větší vášeň (to zní jako z filmu :), ale je to tak. Dává do toho všechno a jejím hlavním cílem, je tvořit něco krásného, co někomu udělá radost. Jednoho dne přišla s nápadem, že bychom si mohli udělat Fotoateliér. Shodou okolností, její manžel Ondra, miluje focení a je pro každou neobyčejnou věc :) . Několikrát jsme se u o toho pohádali, ale směr jsme měli oba stejný. Náš plán začal jít pomalu na svět. Petruška aktuálně realizuje každý detail našich scén, dodává své dekorace, nafukuje balónky, ladí doplňky a vybírá oblečení. Celkově se tedy stará o vše, co na fotkách vidíte. Ondra je více technický typ, zachycuje shluky odrážejících se fotonů od předmětů :) , nastavuje a ladí osvětlení, fotoaparát, a v neposlední řadě zachytí jeden jediný okamžik do digitální podoby a o pár dní později ho dostane k tomu, kdo si ho objednal.

V tuto chvílí je náš ateliér již hotov a otevřen pro každého, kdo má chuť zažít zase nějaký nový zážitek, a ještě k tomu získat památku v podobě fotografií, které byly a vždy budou takovým malým zvěčněním, jednoho z mnoha úžasných okamžiků v našem životě.

Tímto bychom Vás rádi pozvali k nám, do našeho fotoateliéru v Trutnově, kde Vás přivítáme, dáme si kávu nebo čaj, popovídáme si, zasmějeme se a uděláme krásné fotky Vás, Vašich dětí, nebo kohokoliv si budete přát. Naším největším přáním a cílem je to, abyste tu spíše strávili pár příjemných chvil, než aby se jednalo o pouhé poskytnutí služby.

Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, pozitivní i negativní, protože jak jsme již psali na začátku, pořád je co zlepšovat a my se zlepšovat chceme.

Ondra a Petra

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.