Fotoateliér Trutnov

V první řadě se dohodneme na rozsahu a typu focení, vybírat můžete z naší nabídky, ale můžete klidně přijít s vlastním nápadem a pokud to půjde, pustíme se společně do něj :) . V případě potřeby hotových fotek k nějakému datu (narozeniny, Vánoce, dárky) doporučujeme objednávat termín návštěvy minimálně dva měsíce před touto událostí.

Ve druhé fázi se dohodne termín focení a jeho provedení. Vybírat budete barvy, oblečení, doplňky a celkové sladění scény. Pokud máte objednanou scénu na míru, je nezbytné uhrazení zálohy, scény jsou obvykle připravovány den předem a pokud bude návštěva zrušena méně jak 24 hodin před začátkem focení bude částka použita na přípravu scény.

V den focení dorazíte k nám, doporučujeme pár minut předem, zajištěné je občerstvení, voda, káva, čaj, ovoce a pro malé stydlíny i nějaká motivace :) . Samozřejmostí je WC, koupelna, sprcha, přebalovací pult, to vše oceníte hlavně v případě focení s vlastním dortem, který bývá všude jinde než v puse.

Samotné focení už je pak nenucená (i když z naší strany trochu řízená) zábava. Snažíme se, aby bylo příjemné pro Vás i pro nás a v žádném případě Vás nechceme nutit do nepříjemných pozic, nebo fotit něco co Vás nebude bavit.  

Důležité je počítat s tím, že malé děti (1-3 roky) většinou nepřišly dobrovolně a stejně tak tomu bude i u focení. Celkově takové focení nepřesáhne 30 minut a bývá pro hlavní aktéry dost náročné :) . Je tedy potřeba počítat s nějakými pauzičkami na občerstvení, písničku nebo svoji oblíbenou hračku. Čas pro Vás máme vyhrazen vždycky delší a počítá se s možnými komplikacemi.

Po vlastním focení je možnost snědení dortu (pokud něco zbylo), opět si můžete dát kávu, čaj a poté odjíždíte plni dojmů do svých domovů.

Obvykle do 14 dnů obdržíte fotografie v digitální podobě které můžete využít, jak uznáte za vhodné. V případě dalších služeb jako fotoknihy, obrazy, plakáty, nálepky atp., je to závislé na množství a typu objednávky.

Pokud jste spokojeni s fotografiemi budeme rádi, když nám dáte souhlas k jejich zveřejnění na našich stránkách nebo sociálních sítích, tento souhlas můžete kdykoliv vzít zpět nebo ho samozřejmě nemusíte udělit vůbec.

Závěrem jen dodáme, že pokud nemáte žádné zkušenosti s focením, ale přesto chcete mít nádherné fotky, nebojte se a pojďte do toho, se vším Vám poradíme a uvidíte, že výsledek bude stát za to.

Ondra a Petra

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.